Betist Ödeme Yöntemleri

Betist ödeme yöntemleri arasında çok farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bunlar arasında klasik metotlar olduğu kadar sanal kartların bulunduğunu belirtmeliyiz. Hatta online cüzdanlar ve ön ödemeli metotlar yoğun olarak kullanıma sunuluyor.

Betist para yatırma ve çekme yöntemleri arasında yer alan tüm seçenekleri 24 saat kullanabiliyorsunuz. Yalnızca havale dışında kalan EFT yatırımlarınız için belirli saat aralıkları geçerli oluyor. Bunlar bankaların çalışma saatleri ve günleri kapsamında değerlendirilebilir.

Betist Para Yatırma

Betist para yatırma işlemleri için mevcut metotları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Banka Havalesi

Banka havalesi için minimum depozit tutarı 100 TL olarak belirlenmiş. Fakat Türkiye İş Bankası için minimum 250 TL, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası içinse minimum 1.000 TL yatırım limiti uygulanıyor. Maksimum tutar 40.000 TL.

  • Cepbank

Cepbank ile 100 TL alt limit ve 1.000 TL üst limit bulunuyor.

  • QR Kod

QR ile yatırım yapabilmek için 50 TL ile 4.000 TL arası değişken bir limit söz konusu.

  • Ecopayz

Ecopayz ile depozit yapmak istiyorsanız 100 TL üzeri tutarları 10.000 TL’ye kadar aktarabiliyorsunuz.

  • Astropay

Astropay ile depozit için 25 $ üzeri yatırım yapmalısınız. Maksimum yatırım tutarı ise 500 $.

  • Paykasa

Paykasa için 10 ile 250 € arası depozit mümkün.

  • Bitcoin

Bitcoin yatırımlarında da 50 TL alt limit, 10.000 TL üst limit uygulanmaktadır.

  • Skrill

Skrill yatırımlarında minimum 10 € limit bulunuyor. En fazla yapabileceğiniz yatırım ise 10.000 €.

Betist Para Çekme

Tabi ki yatırım yaparken görülen yoğunluk çekim aşamasında da kullanılmak isteniyor. Bu durumda Betist para çekme yöntemleri incelenmeye başlanıyor. Şu an için 200 TL alt limit uygulandığını görebiliyoruz. Tek sorun ise yalnızca banka havalesinin kullanılabilir olmasıdır.

Her 24 saat için 3 kez çekim talebi verme hakkınız oluyor. Bunun dışında da 25.000 TL’yi aşan günlük çekimlere izin verilmiyor. Yani 3 kez vereceğiniz talebin toplamı bu tutarı geçemiyor.

  • Banka Havalesi

Banka havalesi ile çekim yapmak için kendi adınıza kayıtlı olan ve üye olurken girdiğiniz bilgilerle birebir uyuşan hesabınız olması şart. Bu hesabınıza 200 TL üzeri tutarlarla çekim talebi verebilirsiniz. Maksimum 25.000 TL’ye kadar 3 kez çekim talebi verme hakkınız bulunmaktadır. İşlemler bankaların çalışma saatlerine göre süreç bazında değişkenlik gösterebilir.

Yorum yapın