Betivo İletişim ve Destek

Daha fazla para kazanmak isteyen kişilerin bir numaralı tercihi olan Betivo sahip olduğu tüm özellikleri en iyi ve en sorunsuz şekilde üyelerine kullandırmaktadır. Onların para kazanması adına oranlarını yüksek tutmakta, bol miktarda yatırım ve kayıp promosyonu vererek onlardan faydalanmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca söylemeliyiz ki mobil uygulama geliştirmiş olması istediğiniz gibi erişim sağlayabileceğiniz anlamına gelmektedir. Buraya kayıt olması da kolaydır. Önemli bilgiler istememektedir. Site içi iletişim imkanı tanımıştır.

Böylece dilediğiniz zaman destek alabileceksiniz. Ödeme yöntemlerini geniş tutan Betivo ile artık para yatırmak ve para çekmek de kolay olacaktır. Burada en ufak bir konuda bile problem yaşamayacaksınız. Peki iletişim hakkında ne gibi avantajlar tanıdığını merak ediyor musunuz?

Betivo Canlı Destek

Site içi canlı destek hattı ile kullanıcılarının sorularını yanıtlayan, onların sorunlarını dinleyerek tamamını çözüme kavuşturan Betivo bu sayede kullanıcı memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır. Eğer ki Betivo giriş yaparsanız ve bir sorun yaşarsanız hemen sağ alt kısımdan anında ulaşabilirsiniz. Yazdığınız anda geri dönüş alacaksınız. Tabii sadece canlı destek hattını kullanmak zorunda da değilsiniz. İsterseniz Betivo giriş yaptıktan sonra sitesinde yer alan bize ulaşın sayfasına gidebilir, burada bulunan mail adreslerine ileti gönderebilirsiniz.

Orada yer alan Whatsapp butonuna tıklayarak da yine iletişim kurma şansını yakalayabilirsiniz. Telegram üzerinden de hizmet verdiğini söylemek gerekir ancak en önemlilerinden biri de site dışı iletişim yöntemlerinden biri sosyal medyadır.

Betivo Twitter

Çok uzun zamandır Türkiye’de faaliyet sürdüren Betivo Twitter kullanmaktadır. Peki ama bir bahis sitesi neden sosyal medya kullanır ki demeyin. Öncelikli olarak o kullanıcıları ile olan iletişimi ve etkileşimi site dışında da devam ettirmek istemiştir. Bunun haricinde potansiyel üyelerine ulaşmak istemiştir. Dolayısıyla Betivo Twitter hesabı burada büyük rol oynamıştır.

Diğer taraftan üyelerinin engellemelerden sonra anında erişim sağlayabilmesi adına sosyal medya hesabından link paylaşımında bulunmaktadır. Bu da takip eden herkesin anında giriş yapabileceği anlamına gelmektedir. Onlar için birçok farklı kampanya paylaşmakta, kendisiyle ilgili son dakika haberlerine yer vermekte ve böylece herkesin dilediği gibi erişim sağlamasına olanak tanımaktadır.

Yorum yapın

Akcebet Twitter -